21 i 28 października 2023 Program 1 Ja + Ty = My w Aninie

Serdecznie zapraszamy małżeństwa sakramentalne na Program JA+TY=MY, który odbędzie się w dniach 21 i 28 października 2023 r.  w  parafii św. Benedykta. Poprowadzą go ks. Mariusz Lech i pary trenerskie Fundacji Pomoc Rodzinie. Godziny zajęć:  sobota 8.00-21.00, druga sobota 9.00-18.00 – w tym Msza św.

TEMATYKA

Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji:
1) Idealistyczne wizje a rzeczywistość
2) Szacunek i akceptacja odmienności
3) Dar zamiast roszczeń
4) Czas dla nas
5) Dialog i komunikacja
6) Pieczęć daru – życie seksualne

ZGŁOSZENIA

Ze względu na pracę metodą warsztatową w Programie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY małżeńskie – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób.

DZIECI

Z uwagi na długi czas trwania Programu (sobota – od 9 rano do 21 wieczorem) prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą informację, jeśli będziecie Państwo brali udział w Programie z niemowlęciem.

KOSZT

Całkowity koszt udziału w Programie to 500zł od pary małżeńskiej. Kwota ta uwzględnia podręczniki i materiały warsztatowe, obiady (w sobota) i kolację (sobota), serwis napojów i ciast/przekąsek oraz inne koszty organizacyjne. (Nie uwzględnia noclegu.)

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100zł na konto Parafii przy zapisie.

Pozostałą kwotę można wpłacić na miejscu gotówką w dniu rozpoczęcia warsztatu.

KONTAKT

Pytania dot. Programu JA+TY=MY w Warszawie – Sadulu prosimy kierować pod adresem: [email protected]

Więcej informacji: https://programy.fpr.pl/programy-na-milosc-i-zycie/dla-malzenstw/