25-26 listopada 2023 – Program Radość i Nadzieja – Kurs metodyczny dla małżonków prowadzących

Zapraszamy na Kurs metodyczny do Programu RADOŚĆ i NADZIEJA w Instytucie Studiów nad Rodziną im. Abp. K. Majdańskiego w Łomiankach przy ul. K. Baczyńskiego 9. Program jest skierowany do małżonków prowadzących z Archidiecezji Warszawskiej i Warszawsko-Praskiej.

Kurs metodyczny składa się z czterech spotkań stacjonarnych. Pierwsze dwa spotkania odbędą się w dniach 25-26 listopada 2023 r., a kolejne w dniach 9-10 grudnia 2023 r. Godziny zajęć zostaną ustalone i zawarte w planach szczegółowych, rozsyłanych uczestnikom pocztą elektroniczną.

Po zakończeniu kursu małżonkowie będą potrafili prowadzić kursy przedmałżeńskie w programie Radość i Nadzieja. Wymagane jest 100% obecność obojga małżonków na spotkaniach.

TEMATYKA

Kurs przedmałżeński prowadzony wg Programu dla Narzeczonych RADOŚĆ i NADZIEJA powstał w 2010 roku w Fundacji Pomoc Rodzinie przy Wydziale Studiów nad Rodziną UKSW. Program ten zastał zaaprobowany przez Duszpasterstwo obu warszawskich Diecezji i jest realizowany również w wielu parafiach na ich terenie. Program składa się z 6 sesji warsztatowych, 2 wykładów uzupełniających oraz skupienia końcowego.

PROWADZĄCY

Ksiądz Jarosław Szymczak,
Iwona i Irek Pokropek – para małżonków prowadzących z wieloletnią praktyką w Programie Radość i Nadzieja, zarówno w pracy z narzeczonymi, jak w przygotowywaniu par trenerskich w tym programie.

 

Zapisy

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY