25-26 listopada Program 2 MY+RODZINA

Absolwentów Programu 1 JA+TY=MY serdecznie zapraszamy na Program 2 MY+RODZINA, który odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2023 r. w Instytucie Świętej  Rodziny w Łomiankach Poprowadzą go ks. Jarosław Szymczak i pary trenerskie Fundacji Pomoc Rodzinie.

TEMATYKA
Program 2 zajmuje się małżonkami jako potencjalnymi i aktualnymi rodzicami oraz sytuuje ich w szerszym kontekście relacji z krewnymi, w tym z rodziną pochodzenia i teściami. Pomaga im również w odnalezieniu swojej własnej tożsamości jako rodziny. Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji:

  1. Decyzja o rodzicielstwie
  2. Rodzicielstwo darem dla małżeństwa
  3. Małżeństwo podstawą dla rodzicielstwa
  4. Małżeństwo w genealogii pokoleń – spojrzenie wstecz
  5. Kompas wartości naszej rodziny
  6. Małżeństwo w genealogii pokoleń – spojrzenie do przodu

ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia na Program 2 przyjmujemy od par małżeńskich, które uczestniczyły wcześniej w Programie 1 JA+TY=MY. Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Wypełnienie formularza nie gwarantuje rezerwacji miejsca na Programie. Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo wiadomość potwierdzającą przyjęcie lub zawierającą informację o wykorzystaniu limitu miejsc. Możemy przyjąć ograniczoną liczbę małżeństw, dlatego warto wypełnić formularz jak najszybciej.

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą informację, jeśli będziecie Państwo brali udział w Programie z niemowlęciem.

KOSZT
Całkowity koszt udziału w Programie to 700 zł od pary małżeńskiej.
  Kwota ta uwzględnia podręczniki i materiały warsztatowe, obiad (sobota, niedziela) i kolacje (sobota), przekąski oraz inne koszty organizacyjne. (Nie uwzględnia noclegu.)

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 200 zł lub całości kwoty na konto Fundacji Pomoc Rodzinie oraz przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres [email protected]. Zaliczkę należy wpłacić w ciągu 2 dni od otrzymania potwierdzenia wpisania na listę uczestników. W tytule przelewu konieczne jest podanie nazwiska uczestników oraz daty i miejsca: P2 25-26/11/2023. Bez tych informacji wpłaty mogą zostać niezidentyfikowane. Rezygnacja z udziału w Programie po 22 listopadaoznacza brak zwrotu zaliczki ze względu na poniesione przez Fundację koszty organizacyjne.