Zakończenie Programu

October 19, 2015 11:54 am

W czasie Programu musieliśmy się dzielić przestrzenią Instytutu ze słuchaczami studiów podyplomowych i zaocznych, ale wszystko przebiegło bardzo pokojowo. Wymagało to tylko drobnych zmian w planie Programu, żeby pozwolić, by z niektórych pomieszczeń mogły swobodnie skorzystać obie grupy.

Wśród naszych Uczestników były dwa małżeństwa, który już przeszły JA+TY=MY kilka lat temu. W swoich świadectwach zwrócili uwagę na ogromy rozwój Programu, który doczekał się też przez te lata znakomitej logistyki.  Bardzo cieszyły wielokrotnie powtarzane wyrazy uznania dla naszych par trenerskich.

Jak przy prawie każdej edycji Programu, cieszyliśmy się znowu słysząc, że Uczestnicy tak świetnego połączenia: wykład+warsztat+dialog jeszcze nie spotkali. Wiele osób podkreślało także, że był to pierwszy weekend bez dzieci od ich narodzenia i że pokazało im to,  jak ważne jest dbanie o czas dla swojego małżeństwa.

Dziękuję wszystkim za wsparcie, za towarzyszenie modlitwą i wszystkie wysłane w naszą stronę dobre myśli. Nasze Programy to zawsze praca zespołowa i to w tym najszerszym znaczeniu.

Z modlitwą pełną wdzięczności

Ks. Jarosław

 

Tags: ,

Categorised in: Ks. Jarosław Szymczak